Kurumsal

MAZ İNŞAAT TAAHHÜT PET. NAK. TUR. İŞL. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. sürekli ve dengeli büyüyerek inşaat sektöründe hem alt yapı işleri hem de üst yapı projelerini zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmiş olup, bu alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir. Bu projeler içinde resmi kurumlara ait olanların yanı sıra, özel sektöre ait önemli projeler de mevcuttur. MAZ İnşaat, ayrıca arazi toplulaştırma ve tarla içi geliştirme hizmetleri kapsamında ülkemizin bir çok yerinde pek çok projelerin yapımını gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir.


Kuruluşundan bugüne kadar yapmış olduğu projelerle hem kadrosunu hem de makine parkını büyüten MAZ İnşaat Avrupa Birliği Yatırımları ile birlikte Yol, Köprü, YHT alt yapıları ve sanat yapıları gibi projelere imza atarak inşaat taahhüt sektörünün köklü firmalarından biri olmuştur.


KALİTE YÖNETİMİ

Sertifikaları

Profesyonel bir kalite anlayışı benimseyen MAZ İNŞAAT TAAHHÜT PET. NAK. TUR. İŞL. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., kurduğu organizasyon ve şantiye düzenleri ile projede kalite yönetimine, güvenliğe ve denetime büyük önem vermektedir. Sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı sertifikalarının yanı sıra; çevreye verdiği önemle ISO 14001 Çevre Yönetimi sertifikalarını almaya hak kazanmış ve bu çerçevede kalite ve kurumsallıktan ödün vermeden Ülke ekonomisine yapmış olduğu katkı ile büyümeye devam etmektedir.

MAZ İNŞAAT TAAHHÜT PET. NAK. TUR. İŞL. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

23

YILLIK DENEYİM

  • Vizyon

    Müşteri memnuniyetini, ekip çalışmasını, paylaşımı esas alan teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip eden bir anlayış ile sektöründe öncü kuruluş olmaktadır.
  • Misyon

    Belirlediğimiz vizyon çerçevesinde; ülkemize müşterilerimize ve çalışanlarımıza kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmaktadır.
Yukarı